noclegi Tykocin

Nasza BAZA NOCLEGOWA pomieści  do 30 osób:

2 pokoje 2-osobowe na piętrze z osobnymi łazienkami, z możliwością dostawki.

2 pokoje 3-4- osobowe na piętrze z osobnymi łazienkami.

dodatkowe pokoje na poddaszu dają miejsce dla kolejnych minimum 4 osób, ze wspólną łazienką na parterze.

oraz

stylowe pokoje nad stajnią, które pomieszczą minimum 12 osób

Łącznie w domu możemy przyjąć z noclegiem grupy do 15 osób. Dodatkowo pokoje nad stajnią pomieszczą minimum 12 osób. Mamy również miejsce na rozbicie namiotu. Dodatkowe zakwaterowanie w przypadku większych grup możemy zorganizować dodatkowo w sąsiadujących gospodarstwach agroturystycznych i hotelach. 

CENNIK znajduje się w REGULAMINIE (kliknij link)

POSIŁKI 

 Na piętrze znajduje się JADALNIA, w której spożywane są posiłki. Do dyspozycji gości czajnik elektryczny, lodówka, biblioteczka, kawa i herbata o każdej porze.

Jeśli potrzebujecie Państwo organizacji WYŻYWIENIA na dłuższy czas pobytu prosimy o przekazanie tych potrzeb przy rezerwacji. Oferujemy kuchnię kresową, żydowską, wegetariańską, polską, włoską i wiele innych według indywidualnych życzeń, a także catering z lokalnych restauracji, oraz wyśmienite wyroby regionalne na zamówienie:

Naszym celem jest dbanie o Państwa potrzeby i komfort pobytu w tym sielskim miejscu. Zawsze przygotowujemy dla Państwa świeżą pościel. Łazienki są wyposażone w podstawowe przybory toaletowe tj. mydło, papier toaletowy, ręczniki kąpielowe, dla zapominalskich szczoteczki do zębów i podstawowe kosmetyki. W razie potrzeb prosimy o zwrócenie się z prośbą do gospodarza.

 

Kurnik Polski specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju imprez integracyjnych oraz warsztatów dla grup i indywidualnych gości.

Dla potrzeb organizacji imprez integracyjnych dysponujemy urządzoną w stodole "galerią", w której jest stylizowana stara kuchnia: piec z kominkiem , grilem, wędzarką i tradycyjnym paleniskiem, a także scena na występy, Galeria pomieści około 50-60 osób.

Na podwórzu znajduje się także wydzielone miejsce na ognisko, parking, plac do jazdy konnej (mały czworobok), stajnia oraz dwie altany, domek dla dzieci i domek na drzewie. 

Oferyjemy także produkty regionalne na zamówienie:

Jeśli chcecie Państwo zamówić te wyroby prosimy o złożenie zamówienia z przynajmniej kilkudniowym wyprzedzeniem.

OTO NIEKTÓRE Z NASZYCH GOTOWYCH OFERT:

  

 

 

 

*tanie noclegi Tykocin * agroturystyka Tykocin* stajnia Tykocin * imprezy w Tykocinie* noclegi na Podlasiu* agroturystyka podlaskie* kolonie i obozy jeździeckie* zielone szkoły