Szkolenia HorseSense

    Kurnik Polski współpracując z Horse Sense ma Państwu do zaproponowania niezwykle innowacyjną metodę szkoleń Horse Assisted Education.

Horse Assisted Education : 

   •  Innowacyjne uczenie się w oparciu o doświadczenie i rzeczywistość biznesową
   •  Koń jako katalizator procesu uczenia się
   •  Kotwiczenie emocjonalne
   •  Uwzględnienie płaszczyzny jednostki, organizacji i społeczeństwa

   Horse Assisted Education to: najszybsza i najtrwalsza metoda uczenia umiejętności psychospołecznych. Stosowana jest w rozwoju pracowników na każdym poziomie organizacji ? od pracowników stawiających pierwsze kroki, szkolenia dla menadżerów, po osoby zasiadające w zarządach.

   Konie jako zwierzęta stadne są wyczulone na wszelkie oznaki niespójności (na poziomie emocji, myślenia, postawy). Te i inne unikalne cechy koni (np. naturalna chęć współpracy z nami, niezależność, nastawienie na ?tu i teraz?) sprawiają, że podczas specjalnych ćwiczeń, mamy możliwość odkrywania różnych pozawerbalnych oraz emocjonalnych aspektów przywództwa, budowania relacji, działania w świecie oraz eksperymentowania z nimi. Ujawnione obszary do pracy są omawiane w trakcie sesji coachingowych po każdym ćwiczeniu. W ten sposób każdy z uczestników pracuje w interesującym go obszarze.

Horse Assisted Education jest metodą uznaną na całym świecie. Należąc do największej sieci trenerów Horse Assisted Education ? licencjonowanej sieci HorseDream - zapewniamy wysoką jakość, możliwość przeprowadzania szkoleń na całym świecie oraz  sieć trenerów poświęconych pracy z biznesowymi organizacjami.

Przykładowe projekty:

?  Spotkania zarządu mające na celu rozwój świadomego przywództwa, wymianę opinii strategicznych  oraz uzyskanie nowego spojrzenia na sprawy ważne dla organizacji.
?  Spotkania strategiczne dla Top Managementu.
?  Programy rozwoju świadomego przywództwa.
 ? Programy rozwojowe dla najlepszych sprzedawców.
?  Projekty realizujące cele wynikające z przyjętych przez organizację programów talent management.
?  Warsztaty będące uzupełnieniem indywidualnych ścieżek menadżerskich.
?  Projekty będące częścią długoletnich programów rozwojowo-motywacyjnych dla najlepszych pracowników w organizacji.
? Szkolenia zamawiane przez coachów i trenerów wewnętrznych będące uzupełnieniem ich pracy.
? Warsztaty wspierające przeobrażanie się całych organizacji w kierunkach: wdrożenia strategii, uspójnienie kultury organizacyjnej, zmiany organizacyjnej i innych.

 

    Horse Sense jest akredytowanym ośrodkiem HorseDream i międzynarodowego stowarzyszenia European Association of Horse Assisted Education (EAHAE). Koncept HorseDream stosowany jest z sukcesem w organizacjach biznesowych od 1996 roku (w Polsce od 2005 roku) w krajach na całym świecie. Łączy w sobie doświadczenie z zastosowania koni do uczenia ludzi, nurty integralne i zrozumienie potrzeb rozwoju człowieka w kontekście otaczającego go świata.

 

 Do Polskich klientów Horse Sense należą m.in.: Bank BPH, Bank Millennium, Bayer, BZ WBK, Capgemini, CitiBank, DHL, Grupa TROP, Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Hewlett-Packard, ING Usługi Finansowe, PricewaterhouseCoopers, Procter&Gamble, Teva, TVP

 Więcej informacji znajduje się na stronie:

 www.horsesense.pl